Rozhulaj swój projekt razem z nami!
a

Bazar Kulturalny

Napisz, kogo lub czego potrzebujesz do realizacji swojego projektu.
Zgłoś się, jeśli sam masz coś do zaoferowania.

Bazar Kulturalny to tablica ogłoszeń, za której pośrednictwem możesz poinformować, kogo lub czego szukasz, aby zrealizować swój wymarzony projekt. Możesz się też zgłosić, jeśli masz do zaoferowania produkt, usługę, przestrzeń lub sprzęt - cokolwiek, co może przydać się innym Twórcom.

Ideą Bazaru Kulturalnego jest wymiana usług i pomoc w odnalezieniu ludzi o podobnych pasjach czy uzupełniających się umiejętnościach. Możesz również oferować usługi odpłatne, jeśli są one przydatne do realizacji projektów kulturalnych (jak wynajem sprzętu czy powierzchni).

a

Szukam

W kategorii SZUKAM nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń.
Wyślij swoje! Ich umieszczenie na Bazarze Kulturalnym jest bezpłatne.
a

Oferuję

potrafię
Projektant Graficzny

Projektant Graficzny

Witaj! Chciałbym zaoferować własne umiejętności i doświadczenie, by pomóc Tobie stworzyć w pełni profesjonalny projekt edytorski!
Posiadam wieloletnie doświadczenie w grafice edytorskiej. Zapraszam do współpracy!
Kontakt do mnie tel. 788 450 180
Mail wilkdawid@me.com

Pisanie tekstów na każdy temat

Pisanie tekstów na każdy temat

Jestem doświadczonym absolwentem filologii polskiej. Specjalizuję się w pisaniu różnorodnych tekstów na każdy temat. Mam lekkie pióro. Dysponuję tekstami do wglądu.
Posiadam długoletnie doświadczenie w branży dziennikarskiej. Propozycje na mail: magdapocalun@gmail.com

Ubiorę w słowa Twój projekt!

Ubiorę w słowa Twój projekt!

Jako osoba specjalizująca się w copywritingu, pomogę Ci wypromować Twój projekt słowem pisanym. Możesz liczyć na ciekawy opis Twojego pomysłu, dobry tekst promujący czy notkę redakcyjną. Wszystko po to, by wyróżnić Twój projekt spośród pozostałych! biuro@iguanakoncept.pl