Rozhulaj swój projekt razem z nami!

 


 

Kultura hula wszędzie!

I wszyscy mogą kulturę współtworzyć, Ty też! Wystarczy, że robisz coś twórczego – piszesz powieści, wiersze czy bajki, malujesz, kręcisz teledyski, robisz zdjęcia, śpiewasz, grasz, masz grupę teatralną. Zgłoś do nas swój projekt i daj się odkryć!

A jeśli sam nie tworzysz, ale chcesz mieć w tworzeniu swój udział, możesz wesprzeć projekt, który Cię poruszy, i sprawić, by miał szansę zaistnieć!

Kultura hula i definiuje się na nowo. Staje się dostępna, bliższa ciału i temu, co robisz na co dzień. Razem ją tworzymy, oceniamy i doceniamy!

Kultura hula z książkami!

Szczególnie ciepło myślimy o tych, którzy piszą „do szuflady”. To im najbardziej chcielibyśmy pomóc w wydaniu powieści, tomików, dokumentów, reportaży czy albumów. Piszesz? Koniecznie nam się przedstaw. Platforma Kultura Hula wkrótce rozpocznie współpracę z wydawnictwem selfpublishingowym. Chętnie polecimy Ciebie jako Autora i pomożemy w nawiązaniu współpracy.

Kultura hula i łączy!

Jesteś autorem bajki i szukasz ilustratora? Masz gotowy scenariusz i szukasz reżysera filmu? Masz portfolio prac i chcesz je zaprezentować? Zajrzyj na nasz Bazar Kulturalny i znajdź tam ludzi, z którymi zrealizujesz swój projekt!

 

To jeszcze raz w punktach...
Dlaczego Kultura Hula?

Niezwykli ludzie

Wykorzystujemy efekt synergii – łączymy tych, którzy tworzą, i tych, którzy chcą wspierać twórczość innych.

Bazar Kulturalny

Tablica ogłoszeń pozwala odnaleźć ludzi i firmy o podobnych pasjach i uzupełniających się umiejętnościach, aby realizowane projekty były jeszcze lepsze!

Bezpieczeństwo i uczciwość

Pobieramy tylko 10% prowizji, i tylko od projektów, które zakończyły się sukcesem! Nasza prowizja zawiera już wszystkie opłaty, a transfery finansowe realizujemy za pośrednictwem bezpiecznego i godnego zaufania systemu płatności online Transferuj.pl

 

Kultura Hula to platforma dla projektów typu "wszystko albo nic". Trzymamy więc kciuki, żeby się udało!