Rozhulaj swój projekt razem z nami!
  • 16Wspierających
  • 1 840 plnZebrane
  • 102%
  • ZAKOŃCZONO SUKCESEM
102% Complete

Projekt udany. Dziękujemy za wsparcie!

Jeżeli jesteś fanem sagi "Millennium", książek Stephena Kinga, filmów Alfreda Hitchcocka, doskonale wiesz, co straciłaby ludzkość, gdyby te dzieła nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dlatego losy książki Bogdana oddajemy w Twoje ręce - możesz przyczynić się do tego, by "Pamiętny Sylwester" trzymał w napięciu Ciebie i fanów literatury z dreszczykiem.

O czym jest książka?

Gdyby był to scenariusz filmowy, potrzebne byłoby aż 25 słów do jego opisania. Tu wystarczą cztery:

1. Impreza

2. Morderstwo

3. Zemsta

4. Płaskownik

Książka Bogdana to pozycja, w której trup ściele się gęsto, policyjne fiaty wymierzają sprawiedliwość, a nieskromne kobiety zapominają, czym jest małżeńska przysięga. Wszystko zatrzymane w cudownych latach 80.

 

 

Fragment

"Przełknął jeden łyk, drugi jakby z namysłem... Nagle wyprężył się na krześle i otworzył szeroko usta. Chyba brakowało mu tchu, bo chrapliwie wciągał powietrze. Szklanka wypadła mu z wędrujących ku szyi rąk i zwalił się bezwładnie na żonę. 

- Co ty, Wik, wyprawiasz?! - zaskoczona Kamińska, zajęta akurat wyłuskiwaniem z paczki papierosa, odsunęła się odruchowo i ze zgorszeniem próbowała przywołać męża do porządku."

 

Nagrody

Budżet niezbędny do wydania 100 książek to 1800 zł. Zbieramy na projekt graficzny okładki, korektę, skład oraz druk. Ale to nic, najważniejsza część pracy za nami - mamy genialną, trzymającą w napięciu fabułę! Ponieważ zależy nam, żeby każdy wspierający był szczęśliwy, przewidzieliśmy pulę atrakcyjnych nagród:

  • wsparcie 10 zł - e-book sensacyjnej książki "Superkamuflaż". Kto nie słyszał jeszcze o książce, koniecznie powinien to nadrobić. Na czytelników "Superkamuflażu" czekają niezwykłe zwroty akcji, trzymające w napięciu polowanie (nie tylko na zwierzynę), skomplikowane relacje damsko-męskie i niewybredne żarty prowadzącego (dochodzenie). Oczywiście Bogdan załączy mailowe podziękowanie.
  • wsparcie 20 zł, to aż dwa różne e-booki: "Superkamuflaż" i "Pamiętny Sylwester". Podziękowanie jak wyżej.
  • wsparcie 30 zł - to już "Superkamuflaż" w postaci książki. W cenie jest podziękowanie, dedykacja i autograf, co znacznie podnosi prestiż i wartość książki. Bogdan nieczęsto się podpisuje, więc jest to okazja.
  • wsparcie 50 zł to dwie drukowane książki - "Superkamuflaż" i "Pamiętny Sylwester". Z podpisami.
  • wsparcie 100 zł - książkowe "Superkamuflaż" i "Pamiętny Sylwester" oraz hit absolutny - e-book trzeciej książki: "PRAWA RĘKA KUPIDYNA", którą musisz mieć, jeśli chcesz być spełnionym człowiekiem. 

HIT - TEGO NIE MA NIKT

i to tylko za 250 zł - NAGRODA SUPERSPECJALNA!

Jeśli wesprzesz projekt kwotą 250 zł, to właśnie TY staniesz się główną postacią książki "Pamiętny Sylwester". To Twoje imię i nazwisko pojawią się w całej książce. To Ty rozwikłasz karkołomną zagadkę. Taka książka będzie dla Ciebie WYDRUKOWANA - gotowa do postawienia na półce. Czy możesz to sobie w ogóle wyobrazić? Ten podziw, to uwielbienie tych, którym to pokażesz? A komendant Dański to nie taki sobie zwykły komendant! To lew, to wilk, to Sherlock Holmes swoich czasów. Jeżeli jesteś kobietą, to też świetnie się składa - książka zmieni swoje oblicze. Będziesz niczym Scully z Archiwum X. 

Ja bym brała.

A co, jeśli uzbieramy więcej, niż zakładamy?

Przede wszystkim - wydrukujemy więcej książek niż planowane 100 sztuk. Dodatkowo, jeśli wystarczy środków, zaprojektujemy hipsterskie koszulki z hasłem "Czytam Bogdana", "Mów mi Dański", które będą dostępne w sprzedaży.

 

A tak w ogóle to kim jest Bogdan?

Bogdan to przede wszystkim mój ojciec. Z powołania weterynarz, z zamiłowania myśliwy. Wielbiciel kryminałów, sensacji i thrillerów. Wierny czytelnik Kinga i Cobena, fan Porucznika Borewicza. Spełniony dziadek. Mąż swojej żony (od prawie 45 lat tej samej!). I wreszcie pisarz - na swoim koncie ma 2 wydane pozycje: "Karkołomna Hipoteza" oraz "Superkamuflaż". 

 

Za każde wsparcie DZIĘKUJĘ!

 


KOMENTARZE
avatar
17.11.2014

Daniel Mróz

Nie mogę się doczekać. Może da się umieścić więcej fragmentów? ;) Trzymam kciuki i liczę, że projekt się uda!
avatar
25.11.2014

Kasia Tenderowicz

Dzięki! Postaram się wrzucić jeszcze coś małego :) Pozdrawiam!
avatar
27.11.2014

Kasia Tenderowicz

Obiecany cytat, ale nie chcę spojlerować, zatem krótko i oględnie:

"Druga przesłuchiwana była niemalże strzałem w dziesiątkę. Ponieważ z powodu projektowanego na dniach małżeństwa z bogatym sadownikiem spod Grójca, rezygnowała w najbliższych dniach z pracy w „Prząśniczce”, pytana i nie pytana mówiła dużo i odważnie. Choć niektóre jej uwagi miały charakter kontrowersyjny, potwierdzały z grubsza to, czego Dański zdążył się do tej pory domyślić. On też już wiedział, że dyrektor „Prząśniczki” jest skłonnym do intryg bufonem.
- Ma bardzo specyficzne poczucie humoru. Nie każdemu przecież – dowodziła swych racji panna Luiza – przyszłoby do głowy zgromadzić przy wspólnym stoliku osoby, które najchętniej skoczyłyby sobie do gardeł …- efektowną pauzę, którą w oratorskim popisie zamierzała wyeksponować podtekst, z właściwym sobie taktem skrócił Wicki:
- Przecież to ludzie, nie marionetki. Po kie licho poddawali się takim manipulacjom. Czy taki na przykład doktor Bryła też był uzależniony od Popka?"
19.03.2019

dofinansuj
projekt

POMAGAM ROZHULAĆ I WYBIERAM: