Rozhulaj swój projekt razem z nami!
  • 35Wspierających
  • 5 250 plnZebrane
  • 105%
  • ZAKOŃCZONO SUKCESEM
105% Complete

Projekt udany. Dziękujemy za wsparcie!

"Audiencja III" to spektakl, który chcę zrealizować by świętować 35- lecie pracy artystycznej, mojej i Maćka Tomaszewskiego. Pomyślałam, że wielką frajdą byołby takie wspólne świętowanie z publicznością, z której życzliwoscią ja i Maciek spotykamy sie na co dzień, bo jesteśmy rozpoznawalni, dzięki temu, że Maciek gra w serialu "Pierwsz MIłość" a ja w serialu "Świat Według Kiepskich".

Projekt jest realizowany z moich prywatnych środków, dlatego potrzebne jest mi wsparcie finansowe. Koledzy i ja pracujemy za darmo, ale potrzebne są nam pieniądze na druk plakatów, programów, na kostiumy i rekwizyty,  na obsługę techniczną spektaklu.

Premiera odbędzie sie 20 listopada b.r. w Jeleniej Górze dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Piotra Jędrzejasa. W Jeleniej Górze, bo tam zaczynaliśmy. Ale spektakl chcemy  grać na terenie całego kraju, tam gdzie będziecie chcieli nas zobaczyć. "Audiencja III" dlatego, że to bardzo dobry tekst Bogusława Scaeffera. Ludzie chcą się bawić a my zapewnimy rozrywkę na najwyższym poziomie, przygodę intelektualną, ale przede wszystkim dużo śmiechu.

Od Państwa chojności zależy na jaką oprawę będzie nas stać. Teraz pracujemy co sił, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach zrobionych w trakcie prób przez Michała Szumińskiego. Zdjęcia są zabawne, ale to przecież dopiero początek najlepsze będzie na scenie.


KOMENTARZE
avatar
04.09.2015

wiwi

Mimo pewnie ciężkiej pracy nad przedstawieniem wyglądają Państwo na nieźle przy okazji się bawiących. Mam nadzieję, że nie jest to mylny pogląd :-)
avatar
04.09.2015

majster

Świetne zdjęcia i wspaniały materiał na dobre przedstawienie, czekamy z niecierpliwością!
avatar
16.09.2015

Logos

Trzymamy kciuki. Oby projekt zyskał jak największe wsparcie.
avatar
18.09.2015

aaa000

powodzenia, kochana :)
29.10.2020

dofinansuj
projekt

POMAGAM ROZHULAĆ I WYBIERAM:

avatar

renatapalys

Wrocław

Renata Pałys - aktorka teatralna i filmowa. Szkołę Teatralna ukończyła w roku 1980. Pracowała między innymi: Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Teatr Współczesny, Wrocławski Teatr Pantomimy, OTO Kalambur we Wrocławiu. Znana przede wszystkim z roli Heleny Paździochowej w serialu "Świat Według Kiepskich".