Rozhulaj swój projekt razem z nami!
  • 9Wspierających
  • 1 710 plnZebrane
  • 100%
  • ZAKOŃCZONO SUKCESEM
100% Complete

Projekt udany. Dziękujemy za wsparcie!

Zakładamy, że większość z nas będzie kiedyś rodzicem – tak zupełnie teoretycznie lub… statystycznie. Jeśli więc Ty nim nie jesteś, to może koleżanka, kolega?

Czy wiesz, że taki świeżo wyjęty z piekarnika rodzic ma masę pytań? Oj, coś o tym wiemy! Niby w sieci mamy masę odpowiedzi, ale - nie czarujmy - tylko tych teoretycznych, ubranych w ładne słowa i z cudownym zdjęciem agencyjnym. Umówmy się, te porady często nic nowego nie wnoszą. Nawiązują do sytuacji ogólnych, nie do konkretnych przypadków. Rodzic przestał je już lubić i szanować, bo nie zaspokajają jego potrzeb. A jemu potrzeba porady konkretnej, bez podtekstów - sąsiedzkiej, babcinej, sprawdzonej (nie znachorskiej!) Jak onegdaj bywało! Tak, powrót do korzeni to domena naszych czasów.

Kim jesteśmy? Przede wszystkim mamami, ale również kobietami z pasją i dziennikarkami. Nie będziemy twierdzić, że nasz portal jest inny niż każdy jeden, bo wszystkie teraz w sieci są „inne”: wyjątkowe, alternatywne, niebędące klasycznymi poradnikami, przeznaczone dla rodziców nowoczesnych, wszechstronnych i aktywnych... Mimo wszystko nie możemy tego nie powiedzieć - to naprawdę zupełnie nowy i oryginalny projekt! 

MAMY-MAMOM to miejsce – na ten moment - dla grupy kilkunastu tysięcy aktualnych, realnych i kochających swoje dzieci mam, do których już dotarłyśmy ze swoim projektem dzięki naszym fanpage’om (m.in. www.facebook.com/MamyMamom). To mamy, które nam zaufały i które szukają wiedzy o ciąży, dzieciach, zakupach dla swoich pociech i siebie samych właśnie u nas. Mamy, których codziennie przybywa! Musimy zrobić im więcej miejsca w sieci. Zasługują na to!

MAMY-MAMOM to w naszych planach blogowo-poradnikowa strona, na której mamy zadają konkretne pytanie i dostają odpowiedź dokładnie na swoje pytanie. Nie, to nie będzie klasyczne forum, w którym często cudem jest znalezienie właściwej odpowiedzi. Każda sprawa naszej mamy to oddzielny mini artykuł,          w którym wszystkie razem próbujemy rozwiązać jej problem.

Co zyskasz?

Nawet, jeśli nie zamierzasz mieć nigdy dzieci lub ta tematyka Cię wcale nie interesuje, nie znaczy, że wsparcie tego projektu nie powinno Cię obchodzić. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota, potrzebujemy środków na wykonanie strony www. Jeśli nam pomożesz, w zamian oferujemy naprawdę fajne korzyści dla Ciebie lub Twojej firmy – nawet niezwiązanej z branżą. I my i Ty – mamy o co walczyć!

A jeśli zdarzy się tak, że w wyniku Waszej hojności, potrzebny nam budżet zostanie przekroczony, przeznaczymy go oczywiście dla Mam: na konkursy, porady specjalistów: prawników, lekarzy itd., być może będziemy też potrzebować dodatkowych rąk do pracy, bo pytań i wszelkiej maści inicjatyw naszych Mam ciągle przybywa :-)
Samą stronę będziemy także udoskonalać.

To jak, jesteście z nami?


KOMENTARZE
19.03.2019

dofinansuj
projekt

POMAGAM ROZHULAĆ I WYBIERAM:

avatar

Anna Kuliberda

Warszawa

Freelancer w szerokim zakresie - od grafiki, przez social media, po content marketing i copywriting. Prywatnie spełniająca się w swej roli mama.